Wspieramy

Strona Główna Aktualności
Aktualności
WOLONTARIAT SIĘ OPŁACA I TO JAK....MAMY EUROPEJSKI ROK WOLONTARIATU!!! PDF Drukuj
Wtorek, 13. Grudzień 2011 16:50
ZBIERAŁEM 15-GO SIERPNIA 2011 na Westerplatte  JAKO CZERWONY KORSARZ DAROWIZNY NA FUNDACJE  I ROBIONO ZE MNĄ ZDJĘCIA ...
PRZYJECHAŁA STRAŻ MIEJSKA I ORDYNARNY I CHAMSKI STRAŻNIK WYZYWAJĄC MNIE ZEPCHNĄŁ MNIE Z PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH I POWIEDZIAŁ PO WYLEGITYMOWANIU ŻE ŻEBRZĘ I WYŁUDZAM PIENIĄDZE..POWIEDZIAŁEM MU , ŻEBY TRZYMAŁ RĘCE PRZ SOBIE BO MAM USZKODZONY KRĘGOSŁUP I POPYCHANIE MNIE BOLI ORAZ POINFORMOWAŁEM GO, ŻE JESTEM WOLONTARIUSZEM I PREZYDENTEM FUNDACJI SŁAWPOL  I ZBIERAM DAROWIZNY NA FUNDACJĘ ,  BO PRAWO MI NATO POZWALA....w naszym statucie jest napisane , że prezydent jest upoważniony do przyjmowania darowizn!!

WIELKI STRAŻNIK MIEJSKI powiedział ,  że mam się stamtąd się zabierać - wsiadłem na statek ŻEGLUGI GDAŃSKIEJ jak zwykle i dopłynąłem na Motławę pod Zieloną Bramę ...wsiadłem w samochód służbowy i pojechałem do komendanta SM w Gdańsku i napisałem oficjalną skargę na zachowanie tego strażnika .W odpowiedzi Komendant napisał mi ,  że strażnik miał rację i on nie zna jakiejś tam fundacji SŁAWPOL / jego zwierzchnik PREZYDENT miasta GDAŃSKA wielokrotnie dawał Patronat na festyny org. przez fundację w GDAŃSKU/

Efektem tej nie znajomości jest ten wyrok z dnie 14 września  nieprawomocny,  który otrzymałem 08.12.20011 r  listem poleconym - składam w pon. wniosek odwoławczy o normalny proces.
Proszę przeczytać załącznik...To się nadaje do mediów!!!!
Jednocześnie dostała fundacja wezwanie do US..

.WOLONTARIUSZE DZIAŁAJCIE I PŁAĆCIE TYM...... URZĘDNIKOM W RP ZA  TO ,  ŻE DZIAŁACIE NA RZECZ SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO!!!

www.fundacja-slawpol.eu
 PREZYDENT
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
    +48 604-399-321

Skan wyroku sądowego (zamieszczony na wyraźne polecenie Prezydenta Fundacji "SŁAWPOL" Sławomira Ziembińskiego).

LIST OD PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ DO PREZYDENTA FUNDACJI SŁAWPOL PDF Drukuj
Czwartek, 01. Grudzień 2011 11:08

List od Prezydenta Rzeczpospolitej do Prezydenta Fundacji "SŁAWPOL".pdf

VI KONGRES OBYWATELSKI w Warszawie PDF Drukuj
Czwartek, 10. Listopad 2011 13:27

GALERIA CZERWONEGO KORSARZA
Korsarz u Przydenta

NA VI KONGRESIE OBYWATELSKIM w Warszawie w dniu 05.11.2011 r. Czerwony Korsarz z Gdańska wręczył PREZYDENTOWI RP specjalny list napisany na papierze czerpanym z prośbą o PATRONAT na budowę nowego statku żaglowego o nazwie: CZERWONY KORSARZ .Wydarzenie to stało się jak widać na zdjęciu ważnym zdarzeniem na KONGRESIE OBYWATELSKIM.
Jest to PROJEKT www.fundacja-slawpol.eu
RED KAPER KING
SŁAWOMR

Artykuł z oficjalnej strony Prezydenta RP

Statek fundacji PDF Drukuj
Poniedziałek, 10. Październik 2011 17:11

Taki statek fundacja chce zrekonstruować w ramach projektu Czerwony Korsarz.

Statek czerwonego Korsarza

FUNDACJA SŁAWPOL realizuje projekt uruchomienia spółdzielni socjalnej i zbudowania Łodzi Pirackiej z co najmniej 5 Piratami na pokładzie.

Łódź ta na żaglach  zawijać będzie do portów Bałtyku i popularyzować będzie morskie tradycje Rzeczpospolitej Polskiej oraz historie piratów ze świata znane z różnych opowieści, filmów  i książek.

Petycja do władz Starogardu Gd PDF Drukuj
Wtorek, 20. Wrzesień 2011 18:21