Strona Główna Prasa o Nas Czerwony Korsarz to też Pirat, ale nie PODCHMIELONY!!!
Czerwony Korsarz to też Pirat, ale nie PODCHMIELONY!!! PDF Drukuj Email
Wpisał Fundacja Sławpol
Piątek, 08. Lipiec 2011 15:30
Czerwony Korsarz to też Pirat ,   ale nie PODCHMIELONY!!!

Dziennik Bałtycki pisze o piracie ,  który rabuje ,  wymusza pieniądze i ......chodzi po przejściu dla pieszych na Westerplatte.

PRZED NAPISANIEM TEGO TEKSTU DZIENNIKARZ NIE SKONTAKTOWAŁ SIĘ Z CZERWONYM KORSARZEM ,   MIMO ,  ŻE JEST OBECNY PRAWIE CODZIENNIE NA STARYM MIEŚCIE LUB NA WESTERPLATTE!??

Dzieci na sam jego straszny widok płaczą.Pirat ten na swą działalność nie ma umowy z miastem Gdańsk - jak śmie on to robić bez wiedzy URZĘDNIKÓW !!!Nigdy nikomu nie mówiłem ,  że mam umowę z Miastem Gdańsk!!!

Na drugi dzień po tym artykule na Westerplatte pojawił się samochód ze strażnikami miejskimi i po spisaniu danych osobowych  i po rozmowie z Czerwonym Korsarzem .....pojechał na dalszy patrol???!
Dużo dzieci i dorosłych też chętnie fotografuje się z w/w ,   przekazując symboliczną darowiznę  na cele statutowe FUNDACJI SŁAWPOL.
.
ŻĄDAM OD DZIENNIKARZY DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO RZETELNEGO I  WIARYGODNEGO OPISANIA SYLWETKI I DZIAŁANIA CZERWONEGO KORSARZA Z GDAŃSKA  - GDYŻ JEST  TO W INTERESIE WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW - TURYSTÓW I MIESZKAŃCÓW GDAŃSKA,   NO I OCZYWIŚCIE OD WIEKÓW ZNANEGO RZEMIOSŁA  PIRACKIEGO!!

DLACZEGO DZIENNIKARZE LUBUJĄ SIĘ W OPISYWANIU TYLKO NEGATYWNYCH ASPEKTÓW ZAGADNIENIA - PEWNIE DLATEGO ,  ABY TAKIE ZŁE INFORMACJE ŚCIĄGAŁY  WIĘKSZA ILOŚĆ CZYTELNIKÓW!!!
PRZESTAŃCIE SZKALOWAĆ PIRATÓW!!

PREZYDENT
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
Zmieniony ( Piątek, 08. Lipiec 2011 16:29 )