Wspieramy

ul. Nowa 8
34-600 Limanowa
tel. 0-18 3373353

Dyrektor Oddziału Małopolskiego: Agnieszka Gauza, tel. 508 256 863, e-mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dyrektor Oddziału w  Krakowie: Leszek Wroński, tel.: 507-623-508, e-mail krakó Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik Klubu Pracy - Akademii Przedsiębiorczości "Janosik" w Limanowej /projekt/: Barbara Wilczyńska. tel.: 503 016 086

Wojewódzka Rada Programowa w składzie:
Daniel Sendor - prezes WRP
Karol Moszczyński - viceprezes WRP
Roman Szuszkiewicz - sekretarz WRP

Kierownik Biura w siedzibie Oddziału Małopolskiego w Limanowej: Pan Roman Szuszkiewicz, tel.506 451 605 e mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dowiedz się więcej o Limanowej w polskiej Wikipedii