Wspieramy

Reklama
Strona Główna Aktualności 2011 STRAŻNICY MIEJSCY W GDAŃSKU URZĄDZAJĄ POLOWANIA NA ....PIRATA WIZYTÓWKĘ REGIONU!!??
STRAŻNICY MIEJSCY W GDAŃSKU URZĄDZAJĄ POLOWANIA NA ....PIRATA WIZYTÓWKĘ REGIONU!!?? PDF Drukuj
Wtorek, 09. Sierpień 2011 23:12
Wczoraj w Gdańsku Straż Miejska dwie godz. trzymała Pirata, który to otwierał Paradę rozpoczynającą Jarmark Dominikański przy eskorcie... Strażników Miejskich.Red Kaper King oskarżony został o prowadzenie samoch.pod wpływem C2H5OH!!Jeden ze strażników stwierdził że Ja : "to jest podróba zmarłego w zeszłym roku PIRATA ANDRZEJA".Drugi wziął ode mnie wizytówkę i na moich oczach bezczelnie ją podarł - szczyt chamstwa .Wezwana Policja pod dmuchaniu stwierdziła o.oo& i UWOLNIŁA PIRATA!

PREZYDENT BRONISŁAW KOMOROWSKI niedawno spotykając się ze mną przy okazji mariny w SOPOCIE powiedział do mnie :"Jest Pan wizytówka regionu pomorskiego" i pozował ze mną do zdjęcia .

Prezydent Gdańska nie chciał zdjęcia ze mną!!??

PREZYDENT
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI