Strona Główna Aktualności 2011 Spotkanie Prezydentów
Czwartek, 07. Lipiec 2011 00:31

GALERIA CZERWONEGO KORSARZA
Spotkanie prezydentów

Spotkanie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego z Prezydentem www.fundacja-slawpol.eu Sławomirem Ziembińskim w dniu 06.07.2011r. podczas uroczystego otwarcia nowej Mariny przy molo Sopockim. Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony Prezydenta RPz dnia 06.07.2011 r.

Sławomir Ziembiński występuje w stroju CZERWONEGO KORSARZA , tj Kapra Królewskiego z Gdańska.
FUNDACJA SŁAWPOL realizuje projekt uruchomienia spółdzielni socjalnej i zbudowania Łodzi Pirackiej z co najmniej 5 Piratami na pokładzie.
Łódź ta na żaglach  zawijać będzie do portów Bałtyku i popularyzować będzie morskie tradycje Rzeczpospolitej Polskiej oraz historie piratów ze świata znane z różnych opowieści, filmów  i książek.