Strona Główna Aktualności 2011 SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE PO POLSKU!!?
SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE PO POLSKU!!? PDF Drukuj
Środa, 18. Maj 2011 19:26
JA JAKO UCZESTNIK STRAJKÓW W SIERPNIU W 1980 r.  i członek MIĘDZYZAKŁADOWEGO KOMITETU STRAJKOWEGO W STOCZNI GDAŃSKIEJ  natenczas IM. WŁODZIMIERZA LENINA organizator i przywódca strajku w OŚRODKU BADAWCZO-ROZWOJOWYM MECHANIZACJI PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ "MEPROZET" W GDAŃSKU też nie dostałem się na w/w uroczystości pod pomnik poległych stoczniowców - TRZEBA BYŁO MIEĆ SPECJALNE ZAPROSZENIE  - O MNIE I TAKICH JAK JA INNYCH DZIAŁACZACH Z 1980 ROKU ZAPOMNIANO....to  MY TWORZYLIŚMY "SOLIDARNOŚĆ!!!

PANIE MARSZAŁKU SENATU  BOGDANIE BORUSEWICZ I PANIE PREZYDENCIE RP KOMOROWSKI ,  DLACZEGO STAWIACIE DZIŚ PŁOTY I ROBICIE SOBIE PRYWATNĄ IMPREZĘ ZA NASZE PODATNIKÓW PIENIĄDZE!!!???

OBYWATELE,  Z KTÓRYCH TO SKŁADEK POMNIK TRZECH KRZYŻY  WYBUDOWANO NIE MAJĄ TERAZ TAM PRAWA BYĆ OBECNI BO ....WŁADZA TEGO SOBIE NIE ŻYCZY!!

W CZYIM IMIENIU PANOWIE SPRAWUJĄ WŁADZĘ W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ,   OTO MAM DO WAS PYTANIE WŁADCY RZECZPOSPOLITEJ??!!

Przewodniczący SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI

dostał GAZEM PO OCZACH PODCZAS DEMONSTRACJI!!

zapraszamy do współpracy z www.pracadlapolski.pl