Strona Główna Aktualności 2011 Zimowisko dla dzieci z rodzin ubogich - podziękowania
Zimowisko dla dzieci z rodzin ubogich - podziękowania PDF Drukuj
Piątek, 11. Marzec 2011 23:36
Spędziła wspaniały czas na zimowisku w Białce Tatrzańskiej nie tylko ucząc się szusować na stoku , ale też biorąc udział w zorganizowanych dodatkowych atrakcjach zimowych jak: kulig, ognisko z pieczeniem barana , termy , tańce , zawarte nowe znajomości i kontakty międzyludzkie. Jestem ogromnie wdzięczna za umożliwienie i pomoc nie tylko mojej córce uczestniczenia w zimowisku , ale również mnie , mamie , której serce się raduje , jeżeli owe serce raduje się jej dziecku.
Kilka słów od Patrycji zacytuję :
" Bardzo dziękuję za wsparcie. Spędziłam miło czas z wieloma atrakcjami dla nas zorganizowanymi. Wyjeździłam się za wszystkie czasy ( choć potem miałam spuchnięte kostki , ale było warto! ) Marzyłam o takim wyjeździe i BYŁO WSPANIALE !!!
Dziękuję
Patrycja Gauza"

Pozdrawiam serdecznie z życzeniami wielu sukcesów
Agnieszka Gauza