Strona Główna Aktualności 2011 Wolne związki zawodowe
Wolne związki zawodowe PDF Drukuj
Sobota, 05. Luty 2011 12:51

WALCZYLIŚMY WTEDY O WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE!!

DZISIAJ zw.zawodowe nie  są WOLNE!!!

LOGICZNE JEST ,   ŻE SKORO PRACODAWCY PŁACĄ ZA ETATY PRZEWODNICZĄCYM KOMISJI ZAKŁADOWYCH TO MAJĄ OD NICH MOŻLIWOŚĆ WYEGZEKWOWANIA LOJALNOŚCI I POSŁUSZEŃSTWA WOBEC PŁATNIKA!!!

Wiem ,   że niektórzy pracodawcy sami tworzą w swojej firmie zw.zawodowy ze swoich zaufanych ludzi ,   aby przy negocjacjach układów  zbiorowych i regulaminów wynagrodzeń mieć możliwość wpływu na korzystny dla pracodawcy efekt końcowy.

Tego pracodawcom jest jeszcze mało ,   bo poprzez panią Henrykę Bochniarz żądają więcej uprawnień dla siebie - związki zawodowe niewiele dziś mogą zrobić dla swego członka -  pracownika!!!

DLA BEZROBOTNEGO ZWIĄZKOWCA JESZCZE MNIEJ!!